Hlavní stránka»Tištěné noviny

Tištěné noviny

Chcete využívat naše předpovědi v některém z tištěných médií? Ani to není žádný problém. Můžeme vám dodávat jak samotná data prostřednictvím emailu či speciální URL, tak i přímo konečné grafické verze předpovědí v PDF nebo EPS. Tyto vektorové obrázky jsou ihned připraveny k přidání na novinovou stránku a okamžitému tisku.

Proč my?

Líbí se vám námi nabízené služby, ale stále si jejich objednáním nejste jistí? Možná by vám při rozhodování mohlo pomoci, kdybyste o nás měli více informací. Ty můžete získat právě na této stránce.

Začněme tedy tím základním. Na českém internetu nabízíme své služby v oblasti počasí již od roku 2005. Zaměřujeme se zejména na poskytování kvalitních předpovědí provozovatelům internetových stránek, rádií, televizních stanic a v neposlední řadě i tištěným médiím. Vždy klademe důraz na maximální dostupnost našich služeb. Využíváme tedy velmi kvalitní a spolehlivý managed server umístěný v datacentru Praha.

Ke každému z našich malých i větších klientů se snažíme přistupovat individuálně. Lze se vždy v případě zájmu domluvit na speciálních kombinacích předpovědí s cílem co nejvíce vyhovět vám jako objednateli tak i vašim návštěvníkům, čtenářům či posluchačům. V případě potřeby vám zdarma poskytneme programátora, který námi dodaná data v XML, obsahující předpověď počasí, zapracuje do vašeho systému. Ve většině případů to ovšem není nutné, jelikož často stačí pouze správně vložit vygenerovaný kód do vaší internetové stránky.

Našich služeb v oblasti předpovědi počasí v této chvíli využívají například internetové stránky Českých drah (www.cd.cz), Supercity Pendolína (www.scpendolino.cz), rádio Bonton, Frekvence 1 nebo lokální kabelová televize OIK TV (www.oik.cz).

Kromě předpovědí počasí na základě světových numerických modelů se věnujeme i jiným aktivitám. Samostatně nebo ve spolupráci s dalšími internetovými stránkami (např. www.skywarn.cz nebo www.bourky.cz) vyjíždíme sledovat bouřky či fotografovat extrémní počasí. Na našem webu následně publikujeme články na toto téma, které vám vždy přinesou nějaké zajímavé informace.

  • Jsme třetí nejstarší internetová stránka se zaměřením na předpověď počasí
  • Predikce vytváříme na základě světových numerických modelů
  • Technickou část zajišťuje vshosting.cz, od kterého využíváme managed server v datacentru Praha
  • Předpověď počasí Vám zpracujeme do různých formátu, včetně video formátu používaném u kabelových televizí
  • Nabízíme individuální přístup ke všem klientům
  • Nabízíme kromě textových předpovědí i video verzi vytvořenou přímo na míru
  • Spolupracujeme s dalšími internetovými stránkami a firmami
  • Reference: www.cd.cz , www.scpendolino.cz , www.oik.cz atd...