Webové stránky

Našich služeb mohou využívat například provozovatelé internetových stránek. Nabízíme jim základní bezplatné i rozšířené placené předpovědi počasí. Data poskytujeme pomocí XML, případně je zasíláme na email. V případě využití XML doporučujeme aktualizovat data každou hodinu (například pomocí skriptu), jelikož se mohou podle aktuální situace měnit. K úpravám předpovědi běžně dochází 1x až 3x v průběhu jednoho dne.

Proč my?

Líbí se vám námi nabízené služby, ale stále si jejich objednáním nejste jistí? Možná by vám při rozhodování mohlo pomoci, kdybyste o nás měli více informací. Ty můžete získat právě na této stránce.

Služby nabízíme již od roku 2005

Začněme tedy tím základním. Na českém internetu nabízíme své služby v oblasti počasí již od roku 2005. Zaměřujeme se zejména na poskytování kvalitních předpovědí provozovatelům internetových stránek, rádií, televizních stanic a v neposlední řadě i tištěným médiím. Vždy klademe důraz na maximální dostupnost našich služeb. Využíváme tedy velmi kvalitní a spolehlivý managed server umístěný v datacentru Praha.

Nadstandartní služby a individuální přístup k našim klientům

Ke každému z našich malých i větších klientů se snažíme přistupovat individuálně. Lze se vždy v případě zájmu domluvit na speciálních kombinacích předpovědí s cílem co nejvíce vyhovět vám jako objednateli tak i vašim návštěvníkům, čtenářům či posluchačům. V případě potřeby vám zdarma poskytneme programátora, který námi dodaná data v XML, obsahující předpověď počasí, zapracuje do vašeho systému. Ve většině případů to ovšem není nutné, jelikož často stačí pouze správně vložit vygenerovaný kód do vaší internetové stránky.

Nabízíme plno spokojených klientů

Našich služeb v oblasti předpovědi počasí v této chvíli využívají například internetové stránky Českých drah (www.cd.cz), Supercity Pendolína (www.scpendolino.cz), rádio Bonton, Frekvence 1 nebo lokální kabelová televize OIK TV (www.oik.cz).

Kromě předpovědí počasí na základě světových numerických modelů se věnujeme i jiným aktivitám. Samostatně nebo ve spolupráci s dalšími internetovými stránkami (např. www.skywarn.cz nebo www.bourky.cz) vyjíždíme sledovat bouřky či fotografovat extrémní počasí. Na našem webu následně publikujeme články na toto téma, které vám vždy přinesou nějaké zajímavé informace.

Stále jsme Vás nepřesvědčili?

  • Jsme třetí nejstarší internetová stránka se zaměřením na předpověď počasí
  • Predikce vytváříme na základě světových numerických modelů
  • Technickou část zajišťuje vshosting.cz, od kterého využíváme managed server v datacentru Praha
  • Předpověď počasí Vám zpracujeme do různých formátu, včetně video formátu používaném u kabelových televizí
  • Nabízíme individuální přístup ke všem klientům
  • Nabízíme kromě textových předpovědí i video verzi vytvořenou přímo na míru
  • Spolupracujeme s dalšími internetovými stránkami a firmami
  • Reference: www.cd.cz , www.scpendolino.cz , www.oik.cz atd...