Hlavní stránka»Webové stránky»Mapa České republiky na jednotlivé dny zdarma

Webové stránky

Našich služeb mohou využívat například provozovatelé internetových stránek. Nabízíme jim základní bezplatné i rozšířené placené předpovědi počasí. Data poskytujeme pomocí XML, případně je zasíláme na email. V případě využití XML doporučujeme aktualizovat data každou hodinu (například pomocí skriptu), jelikož se mohou podle aktuální situace měnit. K úpravám předpovědi běžně dochází 1x až 3x v průběhu jednoho dne.

Mapa České republiky na jednotlivé dny zdarma

Rádi byste měli na svých internetových stránkách aktuální mapu počasí v ČR? Nevyžadujete, aby u ní byla i předpověď na několik následujících dní? Potom si zvolte právě tuto službu, která je pro použití na webových stránkách naprosto zdarma.

Smluvní podmínky služby počasí zdarma

  • Provozovatel e-Pocasi.cz nenese žádnou zodpovědnost za případné škody vzniklé používáním systému a neodpovídá za funkčnost a správné fungování aplikace.
  • Provozovatel e-Pocasi.cz umožňuje prostřednictvím grafické aplikace umístit vybrané informace o počasí uvedené na webu MeteoSluzby.cz na jiných internetových stránkách, a to zdarma.
  • Služba zdarma je podmíněna zobrazením URL odkazu na web e-Pocasi.cz s textem "Více počasí", který bude zároveň uveden ve vygenerovaném HTML kódu u služby zdarma. Tvar HTML kódu je uživateli zaslán i na jeho email.
  • Při nedodržení podmínky zobrazení či skrytí URL adresy bude uživateli služba vypnuta / zrušena. Tato podmínka mimo jiné zahrnuje nutnost vložit přesnou URL adresu na web, kde bude služba počasí umístěna a zobrazována.
  • Uživatel ručí za správnost údajů, které vkládá při registraci včetně správně zadaného emailu, na který je v zápětí po registraci zaslán HTML kód důležitý pro správné zobrazení služby počasí zdarma.
  • Provozovatel e-Pocasi.cz si vyhrazuje provádět případné změny ve službách, které již jsou používány uživateli.
  • Provozovatel e-Pocasi.cz si vyhrazuje právo kdykoli zrušit jakýkoli účet nebo vytvořenou službu bez udání důvodů nebo při porušení některých pravidel.
  • Uživatel souhlasí, že mu budou zasílány občasné informativní emailové zprávy, informující o stavu systému a o novinkách na e-Pocasi.cz
  • Je striktně zakázáno používat aplikaci na internetové stránky s nevhodným obsahem (pornografické, s drogovou tématikou, podporující rasovou nesnášenlivost, warez, apod.).
Zavřít

E-mail pro zaslání údajů:

Na email Vám zašleme aktivní odkaz, kterým po kliknutí v emailu otevřete stránku s možností editace počasí zdarma.

Vzhled ikonky oblačnosti:

velká
velká
střední
střední
malá
malá
základní
základní

Nastavení písma:

Styl písma:
Velikost písma:

Nastavení barev:

Vkládejte pouze hexadecimální čísla nebo barvu vložte výběrem.

Text názvu dne:
Text teploty:
Barva pozadí:

Vyberte si den:

Výběr jazyka:

URL adresa webové stránky:

Slouží k ověřování správného používání služby počasí na web. URL adresu proto vkládejte správně.

E-mail:

Slouží výhradně pro správu počasí na web s možností upozornění, že Vaše nastavení je špatné nebo k editaci počasí na webu.

Souhlasím se všemi pravidly a podmínkami služby